MÖBLER / Bord / Slagbord 7919786
nr 791 9786
Slagbord
1900-tal, bemålat, längd: 145, djup: 100, höjd: 77
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:38:08
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr